| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

Punisher2 icon
Dodano: 02-10-2018, 10:33 Autor:
W środę 17 października o godzinie 22:00 TV4 przypomni widzom film "Punisher: strefa wojny". Powtórka 20 października o 23:05.

Znakomita ekranizacja kultowego komiksu. Były oficer jednostek specjalnych Frank Castle (Ray Stevenson) w wyniku porachunków mafijnych traci rodzinę, która zostaje zamordowana na jego oczach. Odnalezienie przestępców i pomszczenie bliskich staje się celem jego życia. Pod pseudonimem Punisher rozpoczyna krwawą rozprawę z przestępcami. Dopada szefa nowojorskiej mafii Billego Russoti (Dominic West) i potwornie go oszpeca. Rozwścieczony gangster przybiera imię Jigsaw i kompletuje gang, w skład którego wchodzą najwięksi kryminaliści. Punisher musi stawić czoła nie tylko groźnej armii Jigsawa, ale także agentom federalnym, którzy próbują powstrzymać samozwańczego bojownika sprawiedliwości...

Film 1989 icon
Dodano: 28-09-2018, 00:39 Autor:
W październiku będzie można obejrzeć w TV film film "Punisher" z Dolphem Lundgrenem w tytułowej roli. Film będzie można obejrzeć we wtorek 2 października o godzinie 23:25 w TV4 i 7 października o godzinie 1:30 na kanale TNT a o 20:00 w TV4.

Filmowa adaptacja „Punishera”, kultowego komiksu amerykańskiego. Rodzina policjanta Franka Castela (Dolph Lundgren) zostaje brutalnie zamordowana przez mafię. Castel, któremu udało się przeżyć zamach, poprzysięga gangsterom zemstę i sam postanawia wymierzyć im sprawiedliwość. Jego nielegalne akcje, powodują, że staje się celem polowania prowadzonego zarówno przez policję, jak i bezwzględnego szefa mafii...

Netflix icon
Dodano: 21-08-2018, 11:43 Autor:
Chociaż już zakończyły się prace na planie 2. sezonu "Punishera", to dopiero dziś trafiła do sieci nowe zdjęcie prezentujące głównego bohatera z zakrwawioną kamizelką z czaszką.Data premiery 2. sezonu "Marvel’s The Punisher" nie jest jeszcze znana.

Filmy icon
Dodano: 20-06-2018, 15:44 Autor:
W poniedziałek 16 lipca godzinie 20:05 Polsat po raz kolejny przypomni widzom film "Punisher" z Tomem Jane'em w roli głównej. Film będzie można też obejrzeć o godzinie 1:00 w nocy z 15/16 lipca.

Brawurowy film akcji z Johnem Travoltą i Thomasem Janem w rolach głównych. Frank Castle powraca w świetnej ekranizacji kultowego komiksu z wydawnictwa Marvel. Agent specjalny Frank Castle (Thomas Jane) ma oddaną, kochająca rodzinę i zamierza odejść ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta (John Travolta). W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle'a, a on sam cudem uchodzi z życiem. O tej chwili Castle ma tylko jeden cel w życiu - zemstę. Pod pseudonimem Punisher wypowiada krwawą wojnę całemu przestępczemu światu z Saintem i bandą jego zabójców na czele, wobec których wymiar sprawiedliwości jest bezsilny...

Netflix icon
Dodano: 10-05-2018, 19:34 Autor:
Według doniesień Deadline, do obsady serialu "Marvel’s The Punisher" dołączyli Corbin Bernsen ("American Gods", "Psych") i Annette O’Toole ("Cat People", "Smallville").

bernsen-otoole1.jpg


Bernsen ma zagrać Andersona Schultza, niezwykle bogatego człowieka, który przyzwyczaił się że wszystko układa się po jego myśli. Jego siła i spuścizna mają pierwszorzędne znaczenie, i gotów jest wdrożyć mniej niż legalne środki, aby osiągnąć cele. O'Toole zagra przebiegłą Elizę Schultz, równie manipulującą żonę Andersona.


Źródło: Deadline

Komiksy icon
Dodano: 18-04-2018, 13:58 Autor:
punisher_4.jpgDzisiaj do sprzedaży trafił 4. tom serii "Punisher Max" od wydawnictwa Egmont.

Czwarty tom kultowej serii o samotnym mścicielu, który brutalnie rozprawia się z przestępcami. Frank Castle opuszcza Nowy Jork i wyrusza do Afganistanu, aby zmierzyć się z sowieckim zbrodniarzem wojennym nazywanym Człowiekiem z Kamienia. Następnie pięć wdów po gangsterach próbuje dokonać tego, co nie udało się ich mężczyznom, i zabić Punishera. Jednak nie tylko one szukają zemsty... Autorem tej historii jest laureat Nagrody Eisnera, scenarzysta Garth Ennis (Kaznodzieja, Hellblazer, Hitman). Rysunki stworzyli Leandro Fernández (Wolverine, Spider-Man: Splątana sieć, Deadpool: Wojna Wade’a Wilsona) oraz Lan Medina (Baśnie). Komiks tylko dla dorosłych.Tytuł komiksu: Punisher Max
Numer tomu: 4
Scenariusz: Garth Ennis
Rysunki: Leandro Fernández, Lan Medina
Przekład: Marek Starosta
Oprawa: twarda
Liczba stron: 312
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 89,99 zł
ISBN: 978-83-281-2665-7
Data ukazania się: kwiecień 2018
Tematyka: Superbohaterowie


Źródło: swiatkomiksu.pl

Film 1989 icon
Dodano: 20-03-2018, 11:53 Autor:
W kwietniu TV4 przypomni widzom film "Punisher" z Dolphem Lundgrenem w tytułowej roli. Film będzie można obejrzeć we wtorek 24 kwietnia o godzinie 21:00 i w piątek 27 kwietnia o godzinie 23:05.

Filmowa adaptacja „Punishera”, kultowego komiksu amerykańskiego. Rodzina policjanta Franka Castela (Dolph Lundgren) zostaje brutalnie zamordowana przez mafię. Castel, któremu udało się przeżyć zamach, poprzysięga gangsterom zemstę i sam postanawia wymierzyć im sprawiedliwość. Jego nielegalne akcje, powodują, że staje się celem polowania prowadzonego zarówno przez policję, jak i bezwzględnego szefa mafii...

Netflix icon
Dodano: 26-02-2018, 19:56 Autor:
josh-stewart-floriana-lima-giorgia-whigham.jpg


Do obsady drugiego sezonu serialu "Marvel’s The Punisher" dołączyli Josh Stewart ("Shooter"), Floriana Lima ("Supergirl") i Giorgia Whigham ("Scream").

Stewart zagra Johna Pilgrima, człowieka, którego spokojna powierzchowność skrywa bezwzględne wnętrze. Pomimo pozostawienia za sobą życia pełnego przemocy, okoliczności zmuszą go do wykorzystania starych umiejętności i zabiorą go do świata Franka Castle'a. Lima wcieli się w Kristę Dumont, inteligentną, współczującą psychoterapeutkę dla wojskowych weteranów. Whigham zagra Amy Bendix, bystrą kanciarę z tajemniczą przeszłością.

Oprócz Jona Bernthala, który powróci w tyłowej roli, w drugim sezonie powrócą Ben Barnes jako Billy Russo, Amber Rose Revah jako Dinah Madani oraz Jason R. Moore jako Curtis Hoyle.


Źródło: Deadline

Komiksy icon
Dodano: 20-02-2018, 15:12 Autor:
punisher_4.jpgWraz z zapowiedziami wydawnictwa Egmont na kwiecień poznaliśmy datę premiery 4. tomu serii "Punisher Max", który trafi do sprzedaży 18 kwietnia.

Źródło: swiatkomiksu.pl

Netflix icon
Dodano: 12-12-2017, 22:41 Autor:
Netflix oficjalnie ogłosił, że serial "Marvel's The Punisher" otrzyma drugi sezon. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Jon Bernthal powróci w roli Franka Castle'a.ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 ... 57 58 59 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2019. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics