| STRONA GŁÓWNA | KOMIKS | PUNISHER (NETFLIX) | PUNISHER: WAR ZONE | FILMY I TV | INNE |

 PUNISHER ZONE


Newsy
Współpraca
Forum

 KATEGORIE NEWSÓW


Komiksy
Punisher (1989)
Punisher (2004)
Punisher: War Zone
The Punisher (Netflix)
Punisher Film #4
Punisher Serial TV (FOX)
Inne

 BUTTONY


WAK - Serwis Komiksowy
Daily Planet - Pierwsza Polska Strona o Supermanie

ArkhamInfo-Twoje jedyne centrum informacji o grze Batman: Arkham City, Batman Arkham Asylum i jej kontynuacjach


 ArtKomiks STYLE


Główny
Punisher: War Zone
Punisher (2004)

NEWSY - KATEGORIA - INNE

Inne icon
Dodano: 20-03-2015, 20:34 Autor:
W polskich kinach cały czas można oglądać film "Snajper" w reżyserii Clinta Eastwooda. Chociaż jest to produkcja studia Warner Bros. związanego z DC Comics, to nie sposób przeoczyć nawiązań do słynnego bohatera komiksów Marvela - Punishera.

Jeden z żołnierzy czyta komiks z Punisherem, a dokładnie pierwszy numer 6-częściowej serii "Punisher" ze stycznia 2004 roku.
Punisher-American-Sniper.jpg

Chris Kyle: "Readin' a comic book?"
Biggles: "It's a fucking graphic novel, man. There's a big difference."Na sprzęcie oddziału Chrisa Kyle'a, czy to kamizelkach kuloodpornych, czy karabinie na Humvee dostrzec można charakterystyczne czaszki Punishera.

Obecność odniesień do Punishera nie jest przypadku, w swojej biografii Chris Kyle pisał, że wraz z kolegami zaadaptowali symbol Marvelowskiego bohatera i sami określali się jako "Punisherzy". W ten sposób chcieli wzbudzać lęk wśród wrogów.

Inne icon
Dodano: 14-07-2014, 18:38 Autor:
W kolejnym filmie z serii "Super Power Beat Down" możemy się przekonać, kto wygra starcie Punisher vs Red Hood.

Inne icon
Dodano: 23-11-2013, 12:00 Autor:
Do grona fanfilmów z Punisherem dołączył kolejny - "Punisher: Hunting Frank Castle". W odróżnieniu od wcześniejszych produkcji ta jest utrzymana w bardziej komediowym stylu.

Charyzmatyczny zabójca poluje na nieuchwytnego Franka Castle'a, ale czy jest myśliwym, czy zwierzyną to się dopiero okaże.Obsada: Frank Millington (zabójca) i Pavel Pleva (Punisher)
Reżyseria i scenariusz: Ross Peacock
Produkcją: April Choi
Zdjęcia: Pierre Sheard
Asystent operatora: Nicola Gelnar

Inne icon
Dodano: 09-10-2013, 19:43 Autor:
Jeśli spodobał wam się zwiastun fanfilmu "The Dead Can’t Be Distracted" opartego na aktualnych historiach z Punisherem autorstwa Grega Rucki i Mike'a Checchetto, to mamy niepokojące wiadomości.

Twórca fanfilmu Mike Pecci otrzymał od Marvela list z prośbą o zaprzestanie i zaniechanie produkcji.

Jak Marvel tłumaczy podjęcie takich środków wymierzonych przeciwko fanom:
"Twoje działania wprowadzają konsumentów w błąd, że jest to oryginalna produkcja Marvela lub sponsorowana albo na licencji Marvela, a tak nie jest."

Pełny opis jak Mike Pecci chciał stworzyć fanfilm o Punisherze możecie zapoznać się na jego oficjalnej stronie.

Źródło: mikepecci.com

Inne icon
Dodano: 22-06-2013, 01:11 Autor:
Z okazji polskiej premiery Man of Steel zapraszamy Was do udziału w konkursie poświęconym postaci Supermana.

Pytanie Konkursowe: Gdybyście dostali posadę scenarzysty kolejnego filmu o Supermanie (aktorskiego bądź animowanego), jaką fabułę byście stworzyli i dlaczego?

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy filmami ufundowanymi przez dystrybutora Galapagos Sp. z o.o. Będą to dwie ostatnie premiery na DVD Superman DCU: Wyzwolenie oraz Superman Super-Villains: Metallo. Pozycja idealna dla fanów Człowieka ze Stali, który obecnie podbija amerykański box office.Konkurs rozpoczynamy dzisiaj i kończymy we wtorek 25 czerwca. Swoje odpowiedzi możecie zamieszczać w tym temacie na Forum (KLIK!), a na ewentualne pytania czekamy tutaj.

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy.
HeroesMovies.pl

Inne icon
Dodano: 01-06-2013, 13:53 Autor:
Nie wiadomo kiedy Punisher powróci na duży ekran, ale na szczęście zawsze można liczyć na fanów. Najnowsza tego typu produkcja to "The Dead Can’t Be Distracted" oparta na aktualnych historiach z Punisherem autorstwa Grega Rucki i Mike'a Checchetto.

Twórcy Ian McFarland i Mike Pecci zapowiadają, że będzie to krótkometrażówka w wielkim stylu i wierna klimatowi komiksu. Film ma mieć premierę latem a na razie możemy obejrzeć jej teaser. W roli młodego Franka Castle'a występuje Nick Apostolides a Evalena Marie wciela się w sierżant Cole-Alves.Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie fanfilmu.

Inne icon
Dodano: 01-06-2013, 00:48 Autor:
Oto prawdziwy zabytek! Gra na swoje czasy dosyć innowacyjna, zwłaszcza, że wyszła na konsole o tak niewielkich możliwościach. O powstałej u progu lat 90-tych grze, dowiedziałem się ze starych amerykańskich wydań X-Factor. W miesięcznikach Marvela nagminnie reklamowano wtedy gry komputerowe, jedną z nich był właśnie The Punisher. Poszukiwania antycznej "dyskietki" z grą nie przyniosły jednak efektu, pozostała więc emulacja. więcej >>>

Inne icon
Dodano: 04-03-2013, 02:18 Autor:
Todd S. Marshal, który przygotowywał concept arty dla Volition Inc. (THQ), udostępnił na swojej stronie kilka szkiców , w tym do niezrealizowanej gry o Punisherze.

Źródło: CBM

Inne icon
Dodano: 07-02-2013, 01:40 Autor:
Ten tydzień jest bardzo szczególny dla Portalu HeroesMovies.pl Obchodzimy bowiem swoje drugie urodziny (8 lutego).

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć kilka ciekawych nagród. Zostały one ufundowane przez naszego głównego sponsora, Galapagos Sp. z o.o. - dystrybutora filmu
Batman DCU: Mroczny Rycerz - Powrót, część 2, a także Portal WOtchłaniKomiksu.pl. Co należy zrobić?

Zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi na następujące pytania:

1. Gdybyś miał/miała należeć do grona pomocników Mrocznego Rycerza, kim byłaby Twoja postać?

2. Który komiks uważasz za godny polecenia i dlaczego?


Swoje odpowiedzi wpisujcie jako posty w tym temacie. Konkurs trwa od 5 do 9 lutego, a wyniki poznacie najpóźniej do poniedziałku. Czytaj więcej >>>

Inne icon
Dodano: 22-01-2013, 18:10 Autor:
Pod koniec ubiegłego roku wystartował sklep ArtKomiks.pl posiadający w swojej ofercie… oryginalne plansze komiksowe, to jest grafiki przedstawiające warstwę ilustracyjną komiksów, wykorzystywane w trakcie powstawania komiksów (plansze są skanowane i czasem po dodatkowej obróbce komputerowej, na ich podstawie wydawany jest komiks). Grafiki takie świetnie wyglądają na ścianach (zobacz wystrój wnętrz z użyciem sztuki komiksu).

Plansze wykonane są w różnych technikach – najczęściej w tuszu, ołówku, w przypadku koloru jako akwarele, akryle, gwasze i w technice mieszanej.

Aktualnie oferta sklepu wynosi ponad 0,5 tysiąca grafik, z czego ponad 300 widocznych jest już na stronie sklepu.

Rysunki prezentują dorobek zarówno znanych wydawnictw, głównie amerykańskich (Marvel, DC, Disney), jak i mniej znanych (Amryl, CrossGen, etc.), a także polskich (m.in. Ważka, Timof).

Ze znanych bohaterów komiksowych w ofercie są dostępni m.in.: Animki, Batman, Buck Rogers, Cavewoman, Captain America, Captain Britain, Demolition Man, Daffy & Bugs, Fate, Kapitan Kloss, Kajtek i Koko, Kapitan Niepalny, Ksionz, Men In Black, Punisher, Sędzia Dredd, Spawn, Starman, Superman, Thor, Transformers, The Crow i wielu, wielu innych.

Oferta wciąż jest poszerzana, a jednocześnie rysunków wraz z zakupami ubywa (produkty jako oryginalne są tylko pojedynczymi sztukami).

ZOBACZ POPRZEDNIE NEWSY
>>> 1 2 3 4 5 <<<

Lions Gate Film All original material copyright © 2004-2019. Punisher is registered trademark of Marvel Comics. Marvel Comics